ZELENÁ ROZCESTÍ

Čas se naplnil a musím s pravdou ven.

Tedy nebude to nijaké ZÁVRATNÉ, PŘELOMOVÉ PŘIZNÁNÍ.

Asi to o mě tušíte už dávno.

Zkrátka a jednoduše jsem radostná uživatelka ZELENÝCH POTRAVIN ( ZP). A po letech hledání, zkoušení a ochutnávání jsem spočinula u firmy Green Ways a jejich produktů.

Jsou to přibližně 3 roky, co jsem je začala užívat. O tom, jak mi pomohly při vyčerpání se můžete dočíst v jiném BLOGU –https://martabrychtova.cz/mrhani-silami-lenost-nechat-veci-dozrat/

Čas plynul a já postupně prozkoumávala, co všechno zelené potraviny nabízejí.

O tom , co vše vám mohou zelené a barevné potraviny dát, se dočtete ZDE.

Nyní se spolu podíváme, jakými různými směry se se zelenými potravinami můžeme dát.

Pojďme se podívat, jakými směry nám ROZCESTNÍK ukazuje .

ZP JAKO:

  • DOPLNĚK STRAVY
  • POTRAVINA
  • PODPORA LÉČBY
  • LÉČBA

Je fajn udělat si trochu pořádek, zorientovat se, co nám na které variantě zelené potraviny skýtají. Přínos je vždy stejný- PODPORA NAŠEHO ZDRAVÍ.

To, co je dobré si uvědomit, je náš záměr, zvolená CESTA a co nás na ní čeká. Dle toho se bude lišit i celkové zacházení se Zelenými potravinami,( dále jen ZP), jejich dávkování a kombinace s dalšími léčebnými variantami.

To, co je dobré si uvědomit, je náš záměr, zvolená CESTA a co nás na ní čeká. Dle toho se bude lišit i celkové zacházení se ZP, jejich dávkování a kombinace s dalšími léčebnými variantami.

ZP jako DOPLNĚK STRAVY

Především nyní v zimních měsících naše tělo potřebuje podpořit na úrovni minerálů a iontů a energie. ZP jsou ideálním nosičem těchto vlastností. A pro zdravého člověka je pak udržující základní dávka chlorelly (2-3x denně  4-5 tbl.) a ječmene  (1-2x denně 4-5 tbl. či 2 vrchovaté lžičky) dostačující.

ZP jako POTRAVA       

ZP skýtají tak velikou škálu iontů a minerálů v takové míře, že nám mohou nahradit klasickou potravu. Toho využijeme hlavně při potřebě hubnout  a nebo při větší zátěži, kdy tělo více spaluje- sport, období zkoušek či náročných jednání, rekonvalescence, kojení, těhotenství, aktuální stress

ZP jako PODPORA LÉČBY

V současné době mnozí z nás už preferují podpořit své tělo v léčbě s dlouhodobou nemocí i jinak než chemickými látkami v lécích, které ale mohou být nezbytné.

V tomto případě je velmi důležité mít dostatek informací.

To  znamená informovat se  co vlastní onemocnění způsobuje v těle, jaké orgány a tělesné funkce oslabuje. Zároveň je rámcově třeba vědět, na jakém principu fungují léky, které bere a jaké další orgány a funkce těla ovlivňují.

To vše by mohl poskytnout lékař či lékaři přímo pracující se ZP. A k tomu „na míru ušít“ režim souběhu klasických léků a ZP.

ZP jako LÉK

Nyní se dostáváme  ke  100% převzetí zodpovědnosti za svou léčbu.

Jedná se postoj „ NEMOC JAKO CESTA K SOBĚ“.

Tím pádem je ale potřeba se na sebe podívat jako na celistvou bytost, která se cíleně léčí komplexně, a tak k tomu přistupovat.

ZP se v tomto momentě stávají složkou celostní  léčby, která by měla zahrnovat dýchací techniky, vědomou práci s tělem (svépomocí jógou či jinými technikami nebo za podpory terapeutů) a s psychikou.

Z toho vyplývá, že ani na této cestě není člověk sám, jen na začátku potřebuje vědět, do čeho jde a koho si přizvat jako průvodce.

U všech výše zmíněných variant ZP fungují díky své primární výbavě- ionty, vitamíny, růstové faktory a chlorofyl vnášející do těla energii.

Dalším samostatným rozcestníkem  na zelené cestě je PARTNERSTVÍ.

Vztahem s GW se totiž dostáváme na platformu vzájemné podpory a pomoci. Každý přináší své umy, které mu ostatní pomáhají rozvíjet a on zase jim. Je to velká cesta seberozvoje s nepsaným mottem: “pomůžu sobě, abych mohl pomoci tobě“.

Chcete-li se pravidelně dozvídat o všem, co se ve světě Green Ways děje a mít k dispozici informace o využití potravin pro své zdraví, tak vás zvu na společnou cestu, na ZELENOU CESTU.

Stačí mi svěřit svou emailovou adresu, která bude u mě v bezpečí, a budete STÁLE U VŠEHO DĚNÍ!

Jak na to, najdete ZDE

Těším na vše společné.

Komentáře